Vykurovací technik/klimatizér

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Údržba a servis klimatizačných a vykurovacích systémoch
  • Riešenie vzniknutých havarijných situácii
  • Riešenie podnetov a sťažností od klientov
  • Práca vo výškach nad 1,5m
  • Report o stave klimatizačných a vykurovacích systémov a report o priebehu prác pri údržbe
  • Realizácia funkčných skúšok po, oprave alebo údržbe klimatizačných a vykurovacích systémov
  • Spolupráca s dodávateľmi a riešenie porúch
Benefity a ďalšie výhody:
  • Základná mzda od 1200 eur brutto/mesiac + 2x ročne bonus
  • +2 dni dovolenky
  • Auto, notebook, mobil
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • Minimálne § 22 Vyhlášky 508/2009 Z. z.
  • chladiarensky preukaz
  • Prax v odbore TZB
  • Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou v oblasti chladiar alebo elektrotechnik
  • Vodičský preukaz
  • Schopnosť riešiť zverené úlohy efektívne a zodpovedn