Asistent/ka predaja_Trnava

11.12.2019 GECO, s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: OC Kaufland Trnava
Trnavský kraj; Trnava
Typ pracovnej ponuky: Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 998 EUR
základný plat 629€ na mesiac/brutto + variabilná zložka 369€ na mesiac/brutto
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, vedľajší
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- pultový predaj cigariet, tabakových výrobkov, doplnkového fajčiarskeho sortimentu a tlače
- poradenstvo a obsluha zákazníkov
- aktívna ponuka tovaru zákazníkom
- starostlivosť o reprezentatívny vzhľad predajne
- práca na PC pokladni
- práca na Tipos termináli
- objednávky tovaru, dopĺňanie tovaru
- inventarizácia
- práca s hmotnou zodpovednosťou

Iné výhody:

- zaujímavé mzdové ohodnotenie až 998€ mesačne/brutto,
- stravné lístky v hodnote 5,00€ vo forme stravovacej karty Ticket Restaurant,
- odmeny za predaj až do výšky 200,- EUR,
- príplatky za víkendy, sviatky a nočnú prácu,
- preplácanie nadčasových hodín,
- odmeny pri pracovných výročiach,
- istota pravidelnej výplaty v stanovenom termíne,
- profesionálne zaškolenie a ďalšie vzdelávanie,
- mimoriadne odmeny za výnimočný výkon, prínos pre firmu alebo originálne nápady,
- dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti,
- práca v nadnárodnej spoločnosti,
- moderné pracovisko,
- možnosť kariérneho rastu,
- flexibilita v rámci celého Slovenska vďaka širokej predajnej sieti

Bližšie informácie Vám radi poskytneme ak nám napíšete na email alebo zatelefonujete na telefónne číslo 0905 962 370.
Vopred ďakujeme za prejavený záujem a tešíme sa na rozhovor s Vami.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

pokladňa - základy
platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami