Obchodný manažér (oblasť kovošrotu)

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Aktívne vyhľadávanie nových klientov a rozširovanie portfólia dodávateľov
  • Udržiavanie vzťahov so stálymi klientmi spoločnosti
  • Prezentácia portfólia produktov a služieb
  • Monitorovanie a analýza trhu
  • Koordinácia logistiky materiálu
Benefity a ďalšie výhody:
  • Služobné vozidlo na súkromné účely
  • 2 dni Sick day
  • Možnosť kariérneho a odborného rastu, podpora vzdelávania
  • Pravidelné zamestnanecké akcie a príspevok na šport a regeneráciu
  • Príspevky na stravu nad rámec zákona
  • 13. a 14. plat pri plnení cieľov
  • Mzdové podmienky: 1400 € brutto / mesiac
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • Skúsenosti s aktívnym predajom (2 -3 roky)
  • Komunikačné a prezentačné zručnosti na veľmi dobrej úrovni
  • Aktivita a zodpovednosť
  • Ovládanie anglického alebo nemeckého jazyka na úrovni B2
  • Aktívny vodič