Práca na zmluvu v silnej automobilke (operátor výroby). Pri Trnave, ubytovanie zabezpečené. Možnosť týždenného vyplácania záloh.

14.08.2018 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trnava
Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; Bánovce nad Bebravou, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Bardejov, Bratislava, Brezno, Bytča, Čadca, Detva, Dolný Kubín, Dunajská Streda, Galanta, Gelnica, Hlohovec, Humenné, Ilava, Kežmarok, Komárno, Košice, Krupina, Kysucké Nové Mesto, Levice, Levoča, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Malacky, Martin, Medzilaborce, Michalovce, Myjava, Námestovo, Nitra, Nové Mesto nad Váhom, Nové Zámky, Partizánske, Pezinok, Piešťany, Poltár, Poprad, Považská Bystrica, Prešov, Prievidza, Púchov, Revúca, Rimavská Sobota, Rožňava, Ružomberok, Sabinov, Šaľa, Senec, Senica, Skalica, Snina, Sobrance, Spišská Nová Ves, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Topoľčany, Trebišov, Trenčín, Trnava, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Veľký Krtíš, Vranov nad Topľou, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Žilina, Zlaté Moravce, Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Výroba; Lakýrnik, lakovač, Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 697 EUR
Mesačná mzda v priemere 884 v hrubom+ 13. plat
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- komplexné zaškolenie na pracovnú pozíciu, vystavenie certifikátu,
- skrutkovanie s pneumatickým skrutkovačom, montáž tesnení, osádzanie rôznych komponentov,
- práca na 3 zmeny (7,5 hod. ranná/poobedná/nočná), dobrovoľné nadčasy, nariadené nadčasy vopred ohlásené

Iné výhody:

Preplatenie cestovného lístka na pohovor.
Komplexné zaučenie na pracovnú pozíciu.
Poskytnutie záloh 100 EUR týždenne pre ľahší začiatok.
Motivačné finančné ohodnotenie (697 € základný plat, 65€ individuálna, 35€ kolektívna a výkonnostná prémia, 60 - 120€ príplatky za prácu v noci), mzdové zvýhodnenie pri práci nadčas, 13-ty plat + rôzne príležitostné odmeny počas roka.
Prvý mesiac ubytovania hradí zamestnávateľ, na druhý je príspevok 30 EUR. Cena ubytovne od 3. mesiaca je 90 EUR.
Stravovanie: Hlavné jedlo a polievka na každej zmene. Zamestnanec dopláca len 40 až 90 centov (podľa výberu jedla), pitný režim je zabezpečený celoročne na každej prevádzke.
Istota stabilného zamestnania v TOP spoločnosti, možnosť kariérneho rastu.
Odmena za odporučenie známeho (50 EUR za jeho nástup + 350 priebežne za zotrvanie v pracovnom pomere podľa nároku).
Možnosť získať príspevok za zlepšujúci návrh napr.: za zjednodušenie práce, ušetrenie času, odbúranie/zníženie rizika, odhalenie skrytej poruchy a iné (8-300 EUR za každý "zlepšovák").

Zaujala vás táto ponuka, ale nespĺňate podmienky prijatia? Každý piaty úspešný uchádzač sa o pracovnej ponuke dozvie od svojho známeho. Je to jednoduché - využite možnosť "preposlať ponuku známemu" a pomôžte mu zamestnať sa.

Iné znalosti:

neuvedené

- možnosť vycestovať do Trnavy a bývať na ubytovni,
- ochota pracovať v stoji a v 3-zmennej prevádzke (ranná,poobedná,nočná),
- fyzická zdatnosť a dobrý zdravotný stav,

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: neuvedené
Vhodné pre absolventov: Áno