#TsmeMy

    Product Owner

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Do nášho agilného developerského tímu v Bratislave hľadáme proaktívneho kolegu so znalosťou programovania a solution designu na pozíciu Product Owner.
    Ak sa chceš starať o naše systémy, podieľať sa na ich rozvoji a na definovaní stratégie ich budúceho rozvoja, neváhaj a pošli nám svoje CV!

    A čo bude Tvojou úlohou?

    - komunikácia s našimi business ownermi , ktorí "vlastnia " naše systémy
    - spoločne s developermi budeš vykonávať analýzu, návrh, design a zapracovanie požiadaviek na zmenu funkcionality a rozvoj aplikací
    - udržiavať a rozvíjať naše technologické know-how
    - plánovať a prioritizovat prácu pre náš developerský tím
    - tvoriť user stories pre náš vývojový tím
    - zodpovedať za kvalitu a dodržiavanie termínov pri riešení a implementácii požiadaviek
    - poskytovať konzultácie pre business ownerov a project manažerov.

    Ponúkaný plat

    2000 EUR

    Benefity a ďalšie výhody

    Získate prácu ktorá Vás bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov.

    Okrem toho u nás nájdete:
    - širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry
    - vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
    - atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet
    a pod...)
    - príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
    - flexibilný pracovný čas
    - kompenzácia pri práceneschopnosti

    Termín nástupu do práce

    dohodou

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

    Všeobecne požadované znalosti

    - min. 3 roky na obdobnej pozícii
    -znalosti z oblasti SW architektury či tvorby SW solution designu
    -VÝHODOU je znalosť programovania v JAVA EE či v C# , znalosti Spring, Hibernate, XML, SOAP, JSON, SSL, HTML či SQL
    - zmysel pre detail, zameranie na výsledok
    - komunikatívnosť a proklientsky prístup
    - schopnost prezentovať
    - proaktivita, samostatnosť a zodpovednosť
    - rozhodnosť a otvorenosť voči zmenám

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!