#TsmeMy

    Hľadá sa trainee do tímu Enterprise Architektov a Network Stratégov

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    Jarabinkova 1

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Spoznajte ako funguje Enterprise Architektúra (EA) a Network (NT) Stratégia v telco spoločnosti. Zoznámte sa s procesmi, procedúrami, produktami, aplikáciami a systémami najmä v oblastiach zriaďovania a poskytovania služieb a odstraňovania porúch našich zákazníkov.

    U nás si osvojíte aký majú vplyv procesy, procedúry a produkty na aplikácie, informačné systémy a ich vzájomnú interakciu. Zdokonalíte sa v analytickej práci, v popisovaní a tvorbe Enterprise Architektúry pomocou jazyka ArchiMate, naučíte sa vidieť súvislosti, spoznáte nové IT a NT technológie a ich potenciál a prínosy.

    Získate jedinečnú skúsenosť v oblasti riadenia a tvorby Enterprise Architektúry a NT Stratégie. Tieto získané skúsenosti Vám rozšíria obzory, nájdete väčšie výzvy v práci na unikátnych projektoch a tiež možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti a zručnosti. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov. V prípade obojstrannej spokojnosti máte možnosť získať si zamestnanie ešte počas školy.

    A čo budete u nás robiť?
    - analyzovať a mapovať aplikácie a informačné systémy, zakresľovať a modelovať ich podľa metodiky ArchiMate do centrálneho EA repository (Enterprise Architect sparxsystems),
    - mapovať a analyzovať info-flow a interface medzi aplikáciami a systémami,
    - analyzovať a identifikovať funkčné duplicity aplikácií, info-flow a interface,
    - podieľať sa na analýzach aplikácií a navrhovať ich optimalizáciu,
    - podieľať sa na pridelených úlohách v rámci projektov pri tvorbe architektúry,
    - vypracovávať ad hoc analýzy a podklady pre odborné stanoviská v rámci pridelenej oblasti a navrhovať opatrenia pre zjednodušenie IT architektúry a zníženie investičných a prevádzkových nákladov.

    Ponúkaný plat

    5 EUR

    Benefity a ďalšie výhody

    Získate prácu ktorá Vás bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov.

    Termín nástupu do práce

    dohodou

    Druh pracovného pomeru

    brigáda

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    študent – vysoká škola

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

    Všeobecne požadované znalosti

    - denný študent VŠ IT/Telco smeru
    - MS Office-pokročilý
    - chuť učiť sa a nadšenie pre prácu v danej oblasti
    - analytické myslenie, schopnosť riešiť problémy
    - vytrvalosť, dôslednosť, samostatnosť a zmysel pre detail

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!