Kontrolór/ka kvality na TPP

22.10.2018 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Prešov
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Výroba; Manažér kvality
Ponúkaný plat (základná mzda): 650 EUR
príplatky + bonus 50€ po zaškolení + stravné lístky 3,40€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vstupná kontrola kvality alebo rozoberanie hotového výrobku v automobilovom priemysle
- vašou náplňou práce bude vykonávanie vstupnej vizuálnej kontroly komponentov, triediace a prebaľovacie práce a zaznamenávanie výsledkov meraní
- práca je vhodná pre mužov aj ženy
- pracuje sa striedavo v sede aj v stoji
- pracuje sa v 3-zmennej prevádzke
- na prácu Vás zaškolíme

Iné výhody:

- nie je potrebná predchádzajúca prax - zaškolíme Vás
- stravné lístky za každý odpracovaný deň
- príplatky za prácu v noci, za nadčasy, za prácu cez víkendy a sviatky

Iné znalosti:

neuvedené

- dobrý zrak
- manuálna zručnosť
- disciplinovanosť a spoľahlivosť
- povinné dodržiavanie všetkých pracovných postupov a bezpečnostných predpisov
- plnenie noriem
- ochota pracovať na 3 zmeny
- dôslednosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: neuvedené
Vhodné pre absolventov: Áno