Marketing Assistant s angličtinou (20h/týždeň)

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • kompletná tvorba príspevkov (Facebook + LinkedIn)
  • kreatíva, nastavenie a optimalizácia kampaní (Facebook + Instagram)
  • obsahové a grafické spracovanie okulahodiacich grafík a prezentácií (online, offline)
  • preklady z/do anglického jazyka a z českého jazyka do reči slovenskej
Benefity a ďalšie výhody:
  • získanie cenných skúsenosti z korporátneho HR marketingu
  • príležitosť na profesijný rast v oblasti personálneho manažmentu
  • príjemné pracovné prostredie v centre mesta v ešte príjemnejšom kolektíve
  • možnosť pracovať z domu (podľa potreby)
  • pracovná doba prispôsobená študijnému plánu
  • základná mzda: 4€/hodina brutto (dohoda o brigádnickej práci študenta)
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
študent – vysoká škola
Všeobecne požadované znalosti:
  • študent/ka vysokej školy s chuťou na dlhodobejšiu spoluprácu
  • rýdza slovenčina
  • trochu lepšia angličtina (stačí B1)
  • orientácia na intuitívnu prácu v kancelárskych a grafických programoch
  • zdravý balans medzi pravou a ľavou hemisférou (t.j. nemusíš byť úplný umelec ale nesmieš byť ani technický antitalent :-))