Inžinier Kvaity (Automotive - Strojárstvo)

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Zodpovednosť za vstupnú a výstupnú kontrolu
  • Definícia požiadaviek na kvalitu projektov
  • Vypracovanie plánov na metodiku merania dielov
  • Organizovanie sortácii vo výrobnom procese
  • Participácia na rozbiehaní nových projektov
  • Zadržiavanie a evidovanie chybných dielov do produkcie
  • Riadenie kontrolného plánu predsériovej produkcie do sériovej
  • Zodpovednosť za splnenie cieľov pre rozvoj subdodávateľov
Benefity a ďalšie výhody:
  • Základná mzda 1600 € Brutto / Mesiac
  • Základná mzda môže rásť od skúseností kandidáta
  • Perspektívna práca v mladom kolektíve
  • Možnosť kariérneho rastu v zahraničnej spoločnosti
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • Organizačné a analytické schopnosti
  • Anglický alebo Nemecký jazyk na komunikačnej úrovni B2
  • Schopnosť nájsť a riešiť problémy
  • Silná komunikácia so zákazníkom
  • Výborná znalosť práce s PC (MS Office)