Servisný technik čistiacich strojov a zariadení

16.05.2018 Yves & Soteco Slovakia, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Elektrárenská 6, 381 04 Bratislava
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Elektromechanik, Servisný technik, Údržbár
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
1 000 - 1 500 EUR/mesiac, hodnotenie práce podľa výkonu
Termín nástupu do práce: od 17.5.2018
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 30.5.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Opravy a údržby strojov a zariadení v oblasti priemyselnej čistiacej techniky - vysávače, umývacie a zametacie stroje, vysokotlakové zariadenia.

Iné výhody:

Práca na dlhu dobu v prosperujucej spoločnosti s 24 ročnou tradíciou, s mladým dynamickým kolektívom. Kompletné pracovné vybavenie v novom čistom prostredí s kompletným pracovným vybavením.

Ak Vás naša ponuka zaujala zašlite žiadosť a životopis /foto výhodou/ s názvom pozície e-mailom na adresu : email
Z časových dôvodov môžeme odpovedať iba uchádzačom, ktorí budú oslovení z našej strany. Za pochopenie ďakujeme.

Naša spoločnosť má záujem o budovanie trvalého, obojstranne výhodného a zaujímavého pracovného vzťahu.

NEMÁME ZÁUJEM o krátkodobé riešenie pracovného výpadku pri hľadaní si nového zamestnania a ani o zamestnanca, ktorý neustále hľadá iné zamestnanie !!!

Iné znalosti:

neuvedené

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: neuvedené
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: Skupina: B