startgroup

Manažér úseku ochrany životného prostredia a kvality

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj; Banská Bystrica
Banská Bystrica

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho klienta, ktorým je výrobná spoločnosť pôsobiaca v oblasti chemického priemyslu hľadáme šikovného kandidáta/ kandidátku na pozíciu Manažér úseku ochrany životného prostredia a kvality.

Hlavnou úlohou Manažéra úseku na tejto pozícii bude plánovanie, riadenie, koordinovanie a kontrola činností menšieho kolektívu špecialistov na odd. životného prostredia a odd. kvality.

Cieľom Manažéra úseku bude zabezpečenie a implementácia systémov, kontrolných mechanizmov a vhodných štandardov v spoločnosti. A to primárne v oblasti ochrany životného prostredia, manipulácie s odpadmi, BOZP, civilnej ochrany atď., vrátane zabezpečenia kvality (FAMI-QS, HACCP, ISO, atď.) tak, aby sa splnili požiadavky dané Slovenskou legislatívou a internou politikou spoločnosti.

Ďalšie typické činnosti, ktoré vykonáva Manažér úseku na tejto pozícii, sú:
- komunikácia s certifikačnými a poradenskými spoločnosťami, a s orgánmi štátnej správy pri zabezpečovaní legislatívnych požiadaviek (napr. UKSUP, RUVZ,...), a povolení (EIA);
- koordinácia činností zameraných na prevenciu havárií a analýzu rizikových pracovísk;
- koordinácia činností pri implementácii a uplatňovaní nových nariadení na všetkých pracoviskách spoločnosti;
- reporting vedeniu spoločnosti.

Manažér úseku si svoju prácu organizuje sám, čo so sebou prináša istú mieru voľnosti a priestor pre sebarealizáciu. T.j. sám sa rozhoduje, koľko času strávi priamo kontrolou vykonávaných činností svojich podriadených, prípadne koľko sa bude venovať nevyhnutnej administratívnej činnosti a ďalším aktivitám.

Na tejto pracovnej pozícii si vieme predstaviť kandidáta, ktorý má vzdelanie technického smeru (napr. chemické inžinierstvo, chémia a technológia životného prostredia, enviromentálne inžinierstvo a pod.), ktorý má skúsenosti s riadením aspoň menšieho kolektívu. Kandidáta, ktorý pozná a ovláda platnú legislatívu, bezpečnosť chemických a príbuzných technológií, riziká práce s chemickými látkami, nakladaním s odpadmi, ktorý vie sumarizovať základné enviromentálne problémy pre posudzovanie vplyvu technológií na stav životného prostredia a zdravie človeka.

Hľadáme človeka, ktorý:
• hľadá výzvy, zaujímavú a dlhodobo perspektívnu prácu s možnosťou sebarealizácie;
• bude po odbornej aj osobnostnej stránke podporou pre svoj tím;
• sa chce spolupodieľať na riadení výrobného závodu so silným progresívnym potenciálom;
• plynule komunikuje v Anglickom jazyku.

Adaptácia úspešného kandidáta prebehne osobne pod vedením Výrobného riaditeľa závodu, ktorý ho dôkladne oboznámi s fungovaním spoločnosti a to nie len po stránke enviromentálnej a kvalitatívnej, ale komplexne s fungovaním celého závodu a jeho jednotlivých úsekov.

Ponúkaný plat

2500 EUR

Benefity a ďalšie výhody

• voľnosť pri koordinácii svojich činností, ktorá vytvára značný priestor pre sebarealizáciu;
• rôznorodá práca nielen v kancelárii, ale aj vo výrobe;
• plná podpora vedenia spoločnosti;
• priateľská a otvorená firemná kultúra;
• nevyhnutné pracovné pomôcky sú samozrejmosťou (auto, mobil, notebook atď.);
• pravidelný odborný rozvoj prostredníctvom školení;
• kvartálové odmeny;
• 13. a 14. plat;
• plne hradené jazykové kurzy;
• a celý rad ďalších benefitov zo sociálneho fondu napr. príspevok na kultúrne a športové vyžitie, MDD atď.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme za prejavený záujem. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou