Pletiar/Pletiarka - Operátor/ka obsluhy pletacích strojov

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Svit
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    700 EUR
    3,54€/hod. + 130€ variabilná zložka s dochádzkovým bonusom + príplatky za nočné, víkendové zmeny a nadčasy. Spolu až 700€/mesačne brutto!
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 17.9.2018

Informácie o pracovnom mieste

Upleťte si svoju budúcnosť s FALKE.... až do dôchodku!

Ponúkame vám zaujímavú pracovnú pozíciu v stabilnej nemeckej spoločnosti s každoročným platovým nárastom!

Pozícia je vhodná aj pre kandidáta bez praxe a znalostí v textilnom odbore.

Vašou pracovnou náplňou bude:
- Obsluhovanie pletacích strojov.
- Vykonávanie drobných nastavení a výmien (ihly, nite, cievky...).
- Čistenie - vyfúkvanie strojov.
- Objednávanie materiálu z interného skladu.
- Kontrola kvality.
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami.

Práca je na zmenovej prevádzke – 4 zmenná (2 dni ráno 5:50-13:50, 2 dni poobede 13:50-21:50, 2 dni v noci 21:50-5:50 a 2 dni voľno). Vyžaduje sa dobrý zdravotný stav.

Benefity a ďalšie výhody:

- Práca na hlavný pracovný pomer s týždenným pracovným časom 37,5hod.
- Dĺžka zmeny len 7,5hod.
- Práca v stabilnej spoločnosti, v príjemnom pracovnom prostredí.
- Výkonnostný bonus do výšky 25%.
- Atraktívne odmeňovanie.
- Čiastočné preplácanie cestovného.
- Príspevok na čerstvú varenú stravu v závodej jedálni.
- Možnosť výberu stravných lístkov a závodného stravovania.
- Finančná odmena ku Dňu žien a Dňu otcov.
- Finančná odmena za firemné jubileum.
- Prepracovaný systém zaškolenia pod vedením trénera.
- Pracovný odev zdarma.
- Deň zdravia: pravidelná distribúcia čerstvého ovocia zamestnancom.
- Nákup firemných produktov za veľmi výhodné ceny.
- Možnosť kariérneho rastu v rámci závodu ako aj celej skupiny (zahraničie).
- Možnosť zahraničných stáží v rámci FALKE skupiny.
- Jazykové a odborné kurzy a vzdelávanie, výhody aj pre členov rodiny našich zamestnancov.
- Pracovné príležitosti pre členov Vašej rodiny: brigády, študentské stáže, pracovné programy pre absolventov stredných a vysokých škôl.
- Eventy: letná akcia, Vianočný večierok, Mikuláš, Deň zdravia.
- Voľné 2 dni v týždni.
- Pokojné pracovné prostredie.
- Nástup je možný kedykoľvek.

Informácie pre uchádzača:

Ak hľadáte stabilnú a istú prácu, budeme radi, ak sa nám ozvete!

Čaká Vás dobrý kolektív a príjemné pracovné prostredie.

Pošlite nám svoj životopis na uvedený email, poštou alebo nám ho doneste osobne.

Všeobecne požadované znalosti:

Pozícia má vlastný vzdelávací program.
Skúsenosti s prácou vo výrobe - výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno