Projektový manažér - oblasť strojárstva

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • zodpovednosť za komplexné riadenie projektov
  • spracovanie časového harmonogramu realizácie zákazky/projektu
  • vytvorenie špecifikácie materiálu vyrábaného na zákazku
  • zabezpečenie koordinácie výroby materiálu
  • technologická špecifikácia projektu
  • zabezpečovanie dokladov kvality a skúšobných protokolov
  • dohliadanie na zmeny v projektovej dokumentácie
  • zodpovednosť za pridelenú zákazku čo sa týka plnenia termínov, či kvalitatívneho plnenia
Benefity a ďalšie výhody:
  • základná mzda 900€ brutto/mesiac (možné navýšenie v závislosti na pracovných skúsenostiach a seniorite uchádzača) + variabilná zložka
  • práca na zaujímavých projektoch v oblasti výroby kovových konštrukcií
  • príspevky na dovolenky
  • finančné odmeny pri jubileách
  • podpora športových aktivít
  • možnosť výhodného ubytovania a stravovania
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • vzdelanie v strojárskom odbore podmienkou
  • znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na úrovni B2
  • organizačné schopnosti a schopnosť samostatného riešenia problémov
  • skúsenosti s čítaním projektovej dokumentácie
  • flexibilita, dôslednosť a presnosť
  • vodičský preukaz sk. B