Pomocný administratíny pracovník

18.07.2018 Zariadenie sociálnych služieb Slnečný dom, n.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
okres Humenné
Humenné
Starinská 6189/164
06601

Humenné
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Pomocné práce a brigády, Ekonomika, financie, účtovníctvo; Administratívny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 480 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

V rámci NP Praxou k zamestnaniu - len UoZ do 29 rokov
Pomocné administratívne práce na recepcii v zariadení sociálnych služieb - kopírovanie, zakladanie dokumentácie a pod.

Informácie pre uchádzača:

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požadované vzdelanie:
obchodná akadémia
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie