Sociálny pracovník

12.07.2018 St. Martin n.o.
Miesto práce: Prešov
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo, Vzdelávanie a školstvo; Sociálny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 480 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

VPM na pozíciu "sociálny pracovník". Termín výberového konania 28.5.2018 o 10.15 hod u zamestnávateľa, Denný stacionár Ličartovce 114. (budova Základnej školy). Vhodní UoZ do 29 rokov veku, na projekt NP Praxou k zamestnaniu. Kontakt: Ing. Mgr. Baranová Veronika, mobil: 0902295236,e-mail: email
Sociálna a opatrovateľská činnosť o dôchodcov v dennom stacionári.

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 08:00 do 16:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požadované vzdelanie:
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

St. Martin n.o.
114, Ličartovce, 08203