Údržbár do automobilky pri Trnave

23.10.2018 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Bardejov, Bratislava, Brezno, Bytča, Čadca, Detva, Dolný Kubín, Dunajská Streda, Galanta, Gelnica, Hlohovec, Humenné, Ilava, Kežmarok, Komárno, Košice, Krupina, Kysucké Nové Mesto, Levice, Levoča, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Malacky, Martin, Medzilaborce, Michalovce, Myjava, Námestovo, Nitra, Nové Mesto nad Váhom, Nové Zámky, Partizánske, Pezinok, Piešťany, Poltár, Poprad, Považská Bystrica, Prešov, Prievidza, Púchov, Revúca, Rimavská Sobota, Rožňava, Ružomberok, Sabinov, Šaľa, Senec, Senica, Skalica, Snina, Sobrance, Spišská Nová Ves, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Topoľčany, Trebišov, Trenčín, Trnava, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Veľký Krtíš, Vranov nad Topľou, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Žilina, Zlaté Moravce, Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Služby, Výroba; Montážnik, montér, Robotník, Údržbár
Ponúkaný plat (základná mzda): 856 EUR
1032 € brutto
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- udržiavanie plynulosti chodu výroby
- diagnostika poruchy strojov a zariadení pomocou PC a systému PLC
- zabezpečenie opravy výrobných zariadení, čo v najkratšom čase (elektrická, mechanická, pneumatická, hydraulická časť)
- vykonávanie preventívnej údržby a kontrola zariadení
- realizovanie elektrických, automatizačných zmien a vylepšení potvrdených technikom špecialistom
- zúčastňovanie sa na zabezpečení spoľahlivost zariadení
- menenie, inštalácia, oprava výrobných zariadení
- navrhovanie zmien a podieľanie sa na neustálom zlepšovaní produktu a procesu
- pravidelné hlásenia porúch s následnou analýzou poruchy a návrhy riešenia poruchy
- dodržiavanie a aplikácia bezpečnostných pokynov a štandardov

Iné výhody:

- adekvátne finančné ohodnotenie ( 943 - 1032 €)
- 13. plat vyplácany 2x ročne
- kariérny rast
- ubytovanie 1. mesiac ZADARMO

Iné znalosti:

neuvedené

- SŠ vzdelanie s maturitou elektrotechnického zamerania
- znalosť čítania elektrotechnických, mechanických, pneumatických, hydraulických schém
- znalosť automatizácie a informačných systémov, záujem o robotiku
- Vyhláška č.718/2002 alebo Vyhláška č.508/2009 § 21, prípadne § 22, § 23
- technické a logické myslenie
- ochota a chuť pracovať na zmeny
- odolnosť voči stresu a záťaži
- znalosť diagnostiky porúch pomocou PC a systému PLC (Simatic Step7, Schneider)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: neuvedené
Vhodné pre absolventov: Nie