#TsmeMy

    Poradca channel manažmentu

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Hľadáme do tímu channel manažmentu nosného člena. Náš skúsený tím tvorí celkovú predajnú stratégiu pre B2C produkty Slovak Telekomu.

    Tvojou úlohou bude:
    - zodpovednosť za riadenie a podporu siete predajní Slovak Telekomu a podomového predaja
    - návrh a exekúcia stratégie zverených predajných kanálov
    - plánovanie a koordinácia kapacity siete predajní a podomového predaja
    - zodpovednosť za návrh odmeňovacích schém
    - návrh nových možností predaja
    - aktívna spolupráca na zavádzaní nových produktov, vývoj spolu s oddelením marketingu a účasť na interných projektoch
    - pripravovanie operatívnych analýzy výsledkov predaja s cieľom identifikovať príčinu špecifického vývoja
    - meranie a vyhodnocovanie profitability a predajných výsledkov zverených predajných kanálov
    - príprava prezentácií pre úroveň riaditeľov a členov predstavenstva
    - prezentovať výsledky reportov a ich analýzu interným zákazníkom

    Ponúkaný plat

    1800 EUR

    Termín nástupu do práce

    ASAP/Dohodou

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    - výborné analytické schopnosti, zmysel pre čísla
    - dobré vyjednávacie zručnosti
    - schopnosť spájať vstupy a dáta to zmysluplných informácií v širokom kontexte

    - prax min. 2 roky na podobnej pozícii
    - pracovná skúsenosť v predajnej sieti výhodou

    - MS Excel – expert
    - MS Powerpoint – expert
    - Anglický jazyk - aktívne využívanie

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!