#TsmeMy

    Poradca channel manažmentu

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    - manažment kapacity predajnej siete, v krátkodobom aj dlhodobom horizonte
    - návrh a exekúcia stratégie predajných kanálov
    - plánovanie a koordinácia kapacity telefonického predaja, podpora predajných kanálov
    - aktívna spolupráca na zavádzaní nových produktov, vývoj spolu s oddelením marketingu
    - príprava prezentácií pre úroveň riaditeľov a členov predstavenstva
    - vykonávať reporting a operatívne analýzy výsledkov predaja, s cieľom identifikovať príčinu špecifického vývoja
    - merať a vyhodnocovať profitabilitu a predajné výsledky jednotlivých predajných kanálov,
    - prezentovať výsledky reportov a ich analýzu interným zákazníkom,

    Ponúkaný plat

    1 EUR

    Termín nástupu do práce

    15.6.2018/dohodou

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    - silné komunikačné zručnosti, vyjednávanie
    - analytické a matematické zručnosti
    - logické myslenie
    - samostatnosť

    - prax min. 3 roky na podobnej pozícii:

    - MS Excel – expert
    - MS Powerpoint – expert
    - Anglický jazyk - pokročilý

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!