Linux/ Unix Špecialista

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Rakúska spoločnosť otvára svoje brány "IT špecialistom" na východnom Slovensku buduje nový pracovný tím, ktorého súčasťou môžete byť i VY.

Pracovná náplň:
- inštalácia, plánovanie a konfigurácia RedHat systémovej infraštruktúry
- spracovanie problémov a incidentov v infraštruktúre RedHat
- 2nd/ 3nd Level Support
- spolupráca na projektoch
- zostavenie a aktualizácia systémovej dokumentácie

Benefity a ďalšie výhody:

- zázemie v dynamicky rastúcej medzinárodnej spoločnosti
- odborné, technické, jazykové školenia
- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- komplet nový pracovný tím s možnosťou nastavenia vlastných pravidiel fungovania
- home office 4x do mesiaca, v prípade rodinných problémov /OČR, PN, čí iné/ možnosť dohody a práce z domu
- motivujúce platové ohodnotenie: základná mzda + 13 plat rozdelený do kvartálnych odmien, každoročné prehodnotenie platu

Informácie pre uchádzača:

Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.

Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.

Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr

Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Všeobecne požadované znalosti:

LINUX špecialista musí mať:
viacročné skúsenosti ako RedHat administrátor
znalosť RedHat Satellite Server
virtualizácie serverov
znalosť jedného zo skriptovacích jazykov (Bash, Python)
skúsenosť s VMware ESXi
RedHat certifikácia výhodou a krokom k úspechu

UNIX špecialista musí mať:
- viacročné skúsenosti v shell script (ksh/bash)
- systémová znalosť AIX a UNIX
- skúsenosť s IBM POWER VM so zameraním HMC
- IBM Cluster

Good to have:
- certifikát z RHEL Lunix a AIX
- znalosť s PCI DSS reguláciami
- skúsenosť s IBM SW a IBM servermi

- znalosť anglického jazyka podmienkou a nemeckého jazyka výhodou
- administrácia Linux/ Unix -  pokročilý
- ochota pracovať na zmeny (potrebné pokryť support 06:00 - 15:00, 13:00 - 20:00), možnosť individuálnej dohody ohľadne pracovného času
- nutnosť absolvovania týždenného vstupného školenia v Rakúsku na centrále
- občasná pracovná pohotovosť

- v prípade potreby support rakúskych kolegov priamo na centrále

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (expert - C2)