Pomocný pracovník – produkcia Rakúsko! Práca vhodná pre mužov

10.05.2018 G P S Trade s.r.o. - GPS Trade s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Rakúsko
Typ pracovnej ponuky: Pomocný pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 2300 EUR
Bližšie informácie ohľadom platových podmienok, sa dozviete na uvedenom telefónnom čísle.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho klienta v Rakúsku hľadáme pomocných pracovníkov do produkcie – výroba kovových odliatkov pre automobilový priemysel na TPP (rakúska pracovná zmluva), 4-smenná prevádzka, pracovníci budú zaškolení.

Je potrebné ovládať nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni, je tam nutná fyzická zdatnosť a mať vlastné auto.

Sme špecialisti pre krajiny Nemecko a Rakúsko. DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI, pôsobíme už 10 rokov v oblasti sprostredkovania práce!

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu, zašlite Váš štruktúrovaný profesný životopis prostredníctvom našej elektronickej databázy na www.gpstrade.sk,alebo nás kontaktujte

Iné výhody:

Ubytovanie zabezpečené (príspevok)
- Diéty
- DLHODOBÁ a STABILNÁ práca s nástupom ihneď
- Pracovná zmluva s rakúskym zamestnávateľom
- Týždenné zálohy (150 - 250 Euro)
- Možnosť práce aj pre dvojice
Sprostredkovanie je bezplatné.

V prípade, že máte záujem o túto pracovnú pozíciu, zašlite Váš štruktúrovaný profesný životopis prostredníctvom našej elektronickej databázy na www.gpstrade.sk. On-line registrácia je priamy spôsob zaradenia do našej databázy.

Iné znalosti:

neuvedené

- Fyzická zdatnosť
- Flexibilita
- Spoľahlivosť
- Zodpovednosť
- Teamový hráč
- Možnosť nástupu čo najskôr

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: Skupina: B