Manažér obchodnej skupiny

27.02.2019 Mgr. Dušan Mikloš

Miesto práce: okres Michalovce, okres Sobrance, okres Trebišov; Humenné, Sečovce, Strážske, Vranov nad Topľou
Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo, Obchod; Finančný manažér, Hypotekárny poradca, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
bližšie info na výberovom pohovore / v závislosti od praxe a skúseností
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

riadenie obchodnej skupiny

výber nových kolegov

koučing a motivácia tímu

Iné výhody:

- fixný plat 1500 eur, kvartálne a ročné odmeny do výšky 3000eur
- podpora kariérneho rastu
- zážitkové výlety pre najlepších
- moderný systém vzdelávania
- podpora pri otvorení vlastnej Agentúrnej kancelárie
- zázemie úspešnej a silnej medzinárodnej spoločnosti

- termín nástupu po dohode

Informácie pre uchádzača:

Pozícia je vhodná aj bez predchádzajúcich skúseností.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Microsoft Word

- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- dravosť
- orientácia na výsledky