Manažér obchodnej skupiny

10.10.2019 Mgr. Dušan Mikloš

Miesto práce: Košický kraj; okres Michalovce, okres Sobrance, okres Trebišov; Humenné, Sečovce
Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo, Obchod; Finančný manažér, Hypotekárny poradca, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
Bližšie informácie na výberovom pohovore. V závislosti od praxe v obchode a od skúseností s riadením tímu sa môže odmeňovanie meniť.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

nábor a výber nových kolegov,

motivácia a riadenie nových kolegov,

aktívna účasť na poradách,

Iné výhody:

- kvartálne a ročné odmeny až do výšky 3000 eur
- podpora kariérneho rastu na pozíciu - Oblastný riaditeľ
- zážitkové výlety pre najlepších
- moderný systém vzdelávania
- podpora pri otvorení vlastnej Agentúrnej kancelárie alebo Klientskeho centra
- zázemie úspešnej a silnej medzinárodnej spoločnosti

- termín nástupu po dohode

Pozícia je vhodná aj bez predchádzajúcich skúseností v poisťovníctve. Výhodou je skúsenosť s obchodom, s riadením tímu a jeho motiváciou.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Microsoft Word

- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- cieľavedomosť
- orientácia na výsledky a dosahovanie cieľov