Obchodný zástupca - oblasť stavebníctva

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • vyhľadávanie nových pracovných príležitostí na Slovensku
  • aktívna akvizícia nových klientov, starostlivosť o vzťahy s existujúcimi zákazníkmi
  • realizácia obchodných stretnutí s novými i existujúcimi klientmi
  • propagovanie služieb poskytovaných spoločnosťou
  • monitorovanie trhu a konkurencie
  • plnenie stanovených obchodných plánov a cieľov
  • pravidelný reporting nadriadenému
Upresnenie platových podmienok:
Baví Vás obchod a vyznáte sa v stavebníctve? Radi vyjednávate a komunikácia v angličtine alebo nemčine Vám nerobí problém?
Benefity a ďalšie výhody:
  • základná mzda 1500€ brutto/mesiac + variabilná zložka
  • služobné auto, notebook, telefón
  • zázemie v perspektívnej spoločnosti
  • možnosť sebarozvoja
  • rôzne akcie a teambuildingy organizované spoločnosťou
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • aktívne využívanie anglického alebo nemeckého jazyka
  • predchádzajúca prax v odbore
  • skúsenosti v oblasti stavebníctva
  • znalosť stavebného trhu na Slovensku
  • výborné organizačné a komunikačné schopnosti
  • orientácia na výsledok