Betriebsleiter / Vedúci závodu (drevovýroba)

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Starostlivosť o vedenie a riadenie celého závodu
  • Zodpovednosť za personál v spoločnosti
  • Plánovanie produktivity a kvality u zverených zamestnancov
  • Riadenie obchodných aktivít
  • Spracovanie objednávok podľa špecifikácií v komunikácii s klientom
  • Zabezpečenie podpory pri spustení nových modelov a zmien vo výrobnom procese
  • Optimalizácia nasadenia personálu v oblastiach pred a po zavedení nových modelov
  • Spracovanie a implementácia návrhov na zlepšenia vo výrobe
  • Motivácia a udržiavanie stimulačných systémov v spoločnosti
  • Zabezpečenie školení pre zamestnancov s cieľom efektívneho vzdelávania
  • Spolupráca so zabezpečením kvality
Benefity a ďalšie výhody:
  • Základná mzda 3700 € Brutto / Mesiac
  • Bohatý systém benefitov na mesačnej a ročnej perióde
  • Ponúkame Vám možnosť na uplatnenie Vašich skúsenosti na riadiacej pozícií v renomovanej medzinárodnej spoločnosti s veľkou mierou samostatnosti a slobodným rozhodovaním.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • Vysokoškolské alebo stredoškolské vzdelanie technického smeru
  • Nemecký jazyk B2
  • Skúsenosti na výrobnej pozícii v závode
  • Manažérske a komunikačné zručnosti
  • Orientácia na výsledky
  • Schopnosť koncepčného myslenia
  • Motivačné schopnosti