startgroup

Manažér maloobchodnej prevádzky

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Obchod

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho klienta, obchodnú spoločnosť, ktorej hlavnou aktivitou je veľkoobchod a maloobchod s rozsiahlym portfóliom obchodného tovaru, hľadáme samostatného Manažéra maloobchodnej prevádzky.

Náplň práce:

- Zabezpečenie plynulého chodu obchodnej prevádzky
- Objednávanie tovaru v závislosti od stavu zásob a potrieb
- Vedenie, motivovanie a hodnotenie pracovníkov (4 členný tím), rozvíjanie ich odborných schopností a zručností
- Plánovanie pracovných zmien a prideľovanie pracovných činností v rámci prevádzky
- Vykonávanie dohľadu nad kvalitou poskytovaného tovaru a služieb zákazníkom
- Prijímanie sťažností zákazníkov, vybavovanie reklamácií v súlade s platnou legislatívou
- Preberanie denných tržieb a zabezpečovanie jej odvodu do banky
- Vykonávanie inventarizácie zásob plánované ale aj mimoriadne
- Vedenie predpísanej obchodnej agendy
- Vyhotovenie mzdových podkladov

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Služobné vozidlo aj na súkromné účely
- Firemné benefity
- Samostatná manažérska pozícia s možnosťou sebarealizácie v stabilnej spoločnosti

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate požiadavky pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- SŠ/VŠ I. stupeň - ekonomické vzdelanie
- Prax na podobnej pozícii je výhodou
- Manažérske zručnosti, orientácia na výsledok
- Technické myslenie a manuálna zručnosť
- Znalosť anglického jazyka je vítaná nie podmienkou