Zásobovač výrobnej linky

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • práca na hlavný pracovný pomer v automobilovej výrobe
  • zásobovanie výrobnej linky v 3 a 4 zmennej prevádzke
  • udržiavanie výrobných liniek v prevádzkyschopnom stave, vrátane dodávok baliaceho a pomocného materiálu,
  • vedenie VZV, zabezpečenie včasného prísunu a odsunu prázdnych a plných obalov z výrobnej linky a k linke,
  • príprava hotových výrobkov na nakládku do nákladných vozidiel, kontrola nálepiek a štítkov s označením na hotových výrobkoch,
  • zodpovednosť za triedenie odpadu z výrobných liniek, jeho manipulácia a odvoz na označené miesta,
  • udržiavanie poriadku vo výrobnej hale,
  • plnenie úloh zadaných zmenovým majstrom,
  • označenie všetkých krabíc a balení správnymi nálepkami priamo vo výrobnej hale
Benefity a ďalšie výhody:
  • hrubá mzda 4,35 EUR/hod
  • príplatky za nočné (+1,0 EUR/hod) a popoludňajšie (+0,13) zmeny
  • stravovanie v podnikovej jedálni (výber zo 7 druhov jedál)
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Všeobecne požadované znalosti:
  • manuálna zručnosť a dobrý zdravotný stav ( práca v noci)
  • ochota pracovať na zmeny
  • spoľahlivosť, zodpovednosť a chuť pracovať
  • preukaz VZV zabezpečíme v podniku
  • vhodné aj pre absolventov