Junior konzultant pre implementáciu mzdových systémov

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Implementácia informačného systému a služieb pre riadenie ľudských zdrojov
  • Zvedenie systému v oblasti mzdovej agendy
  • Účasť na obchodných stretnutiach
  • Komunikácia so zákazníkom pre úspešné nastavenie systému
Benefity a ďalšie výhody:
  • Bonusový systém pri dobrých výsledkoch na projektoch
  • Možnosť ďalšieho vzdelávania
  • Práca na rôznorodých projektoch
  • Pripoistenie, penzijný fond
  • Perspektívna práca s možnosťou dlhodobého osobného a odborného rozvoja
  • Práca v spoločnosti s významným postavením na trhu
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • Základné znalosti zákonníka práce a mzdových predpisov podľa platnej legislatívy
  • Znalosť anglického jazyka na úrovni B2 - C1
  • Schopnosť riešiť situácie pod stresom a tlakom
  • Analytické a technické schopnosti
  • Veľmi dobrá znalosť práce s PC (MS Office)
  • Veľmi dobré komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie
  • Ochota cestovať po Slovensku