Obchodný zástupca so špecializáciou na biotechnológiu, molekulárnu biológiu, genetiku

27.01.2020 LABO - SK, s. r. o.

Miesto práce: Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Trnavský kraj; Bratislava, okres Dunajská Streda, okres Galanta, Šaľa, Trnava; Nitra, Nové Zámky
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Account manager, Key account manager, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
pohyblivá zložka % z obratu
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

priamy predaj
starostlivosť o zákazníkov
vyhľadávanie nových zákazníkov
monitoring konkurencie, sledovanie vývoja trhu

Iné výhody:

služobný automobil
notebook
mobilný telefón

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (pokročilý - C1)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

chemické vzdelanie so špecializáciou biotechnológia, molekulárna biológia alebo genetika je nevyhnutnou podmienkou!
samostatnosť a zodpovedný prístup k práci,
ochota vzdelávať sa,
slušné a profesionálne vystupovanie v styku so zákazníkmi a dodávateľmi
tímový duch
flexibilita
silná orientácia na výsledky
vynikajúce vyjednávacie schopnosti