Office Manager

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • spracovávanie objednávok, evidencia, príprava dodacích listov,
  • príprava, vystavovanie dodacích listov a faktúr
  • komunikácia s odberateľmi a dodávateľmi spoločnosti
  • preberanie tovaru, evidencia, doručenie odberateľovi
  • podpora obchodných zástupcov, medicínskych reprezentantov
  • spracovanie cenových ponúk
  • príprava reportov, analýza predajov
  • prehľad o skladových zásobách, skladové hospodárstvo
  • podpora expedície tovaru, skladníka a vodičov
  • podpora plynulého chodu kancelárie (zabezpečenie kancelárskych potrieb, spravovanie telekomunikácií, evidencia vozidiel, spravovanie korešpondencie spoločnosti...)
  • archivácia dokumentov
  • komunikácie s úradmi a inštitúciami, príprava podkladov
  • spracovávanie podkladov k mzdám, dochádzky, dovolenky, školení
  • organizácia večierkov, kongresov, či rezervácia ubytovania
Benefity a ďalšie výhody:
  • základná mzda 1200€ brutto/mesiac
  • zaujímavá práca v stabilnej farmaceutickej spoločnosti
  • možnosť ďalšieho vzdelávania, rozvoja
  • motivačné ohodnotenie v závislosti od výsledkov spoločnosti
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou, ekonomické zameranie výhodou
  • skúsenosť s fakturáciou
  • mierne pokročilá znalosť anglického jazyka,
  • vysoká miera zodpovednosti,
  • dobré komunikačné a organizačné zručnosti,
  • dobrý time management
  • predchádzajúca skúsenosť s programom Helios výhodou