#TsmeMy

    SPECIALISTA REPORTINGU LIDSKÝCH ZDROJŮ

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    • Vytvářet, řídit a zajišťovat dodržování metodiky HR controllingu ve společnosti
    • Analyzovat data v systémech, kontrolovat jejich správnost
    • Tvořit HR Dashboardy/score karty, měsíční přehledy z dat v systémech i mimo ně
    • Prezentovat výsledky analýz na základě výsledků ukazatelů HR výkonnosti (HR KPIs) a zabezpečovat jejich výpočet
    • Provádět pravidelné i ad-hoc analýzy, sledovat vybrané HR ukazatele, interpretovat výsledky
    • Připravovat reporty za danou oblast
    • Bezpečně pracovat s osobními údaji a interními informacemi

    Ponúkaný plat

    1350 EUR

    Benefity a ďalšie výhody

    • Práci na plný úvazek ve velké, mezinárodní a stabilní společnosti s dvacetiletou tradicí v ČR
    • Otevřené, příjemné a přátelské prostředí
    • Zajímavé finanční ohodnocení, stravenky, 5 týdnů dovolené, 2 dny osobního volna a nadstandardní zdravotní péči
    • Nejnovější chytrý telefon a k tomu neomezený tarif se spoustou dat
    • Flexibilní pracovní doba, možnost home officu po dohodě

    Termín nástupu do práce

    : dohodou

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    • Analytické a logické myšlení
    • Samostatnost a spolehlivost
    • Praxe v oblasti reportingu
    • Pokročilá úroveň AJ
    • Schopnost prezentovat výstupní data
    • Pokročilá znalost MS Excel, znalost SAP systému výhodou
    • Smlouva na dobu určitou (zástup za MD)

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!