Dobrovoľník - Koordinátor zberných miest PET vrchnákov, ktoré pomáhajú sociálne slabším

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    Dobrovoľnícka aktivita je vykonávaná bez nároku na finančný honorár.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 1.5.2018 do 31.5.2018

OZ HorebPET hľadá do existujúceho tímu Koordinátora zberných miest v Bratislave.

NÁPLŇ PRÁCE:
pravidelne (raz za mesiac-dva) chodiť priamo na všetky 3 zberné miesta a kontrolovať stav vrchnákov. V prípade potreby upratať na zbernom mieste a tak udržiavať zberné miesto bezpečné a čisté.
komunikovať s dobrovoľníkmi zodpovednými za pomoc pri odvoze vrchnákov v rámci Bratislavy na naše zberné miesta
zabezpečiť prevoz vrchnákov vrámci zberných miest v Bratislave, prípadne skoordinovať dobrovoľníkov na prevoz na centrálne zberné miesto
komunikácia so zbernými miestami v Bratislave
komunikácia s odberateľskou firmou ohľadne odvozu
na zbernom mieste v Dome Quo Vadis pomôcť s prekladaním vrchnákov do vhodných vriec
účasť na pravidelných stretnutiach OZ

ČO ZÍSKAŠ, AK SA K NÁM PRIDÁŠ?
nové skúsenosti zo sociálnej a environmentálnej problematiky
zlepšíš komunikačné a organizačné zručnosti
spoznáš skvelých a pozitívnych ľudí, ktorí radi pomáhajú, a to s veľkým zanietením :)
rozšíriš si obzory a získaš nové kontakty
a to najdôležitejšie - dobrý pocit zo seba, pretože nezištne pomôžeš tým, ktorí to potrebujú

ČO OD TEBA OČAKÁVAME?
zodpovednosť
komunikatívnosť
organizačné schopnosti
kreativita
iniciatívnosť

AKO TO PREBIEHA?
na začiatku ťa oboznámime s tým ako fungujeme a povieme ti o všetkom, čo budeš potrebovať vedieť, aby si mohol(a) začať
v rámci svojho voľného času si určíš, kedy budeš navštevovať zberné miesta
budeme udržiavať kontakt, aby sme vedeli, ako sa ti darí a či niečo nepotrebuješ
toto dobrovoľníctvo nie je časovo obmedzené, ale radi uvítame hlavne tých, ktorí chcú pomáhať najlepšie aspoň rok.

V prípade záujmu nás môžeš kontaktovať na e-mailovej adrese email

Tešíme sa na spoluprácu!
Počet dobrovoľníkov: 1
Lokalita: Bratislava

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    študent – stredná škola
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno