Obchodný zástupca/akvizítor pre online marketingové služby

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Akvizícia klientov v rôznych oblastiach biznisu pre spoločnosť, ktorá sa zaoberá službami digitálneho marketingu (PPC, SEO, Adwords, Siete, Weby ...)
  • Stanovovanie obchodného plánu, aktívne vyhľadávanie klientov, obchodné stretnutia
  • Koordinácia s vývojármi, zhotovovanie cenových ponúk, vyjednávanie, prezentácie
  • Napĺňanie stanovených cieľov, spolupráca s obchodným manažérom, reporting
Benefity a ďalšie výhody:
  • Nadštandardné platové ohodnotenie Fix + bonusy
  • Prepracovaný tréningový program
  • Auto, notebook, mobil
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • Vysokoškolské alebo prípadne stredoškolské vzdelanie
  • Cudzí jazyk je výhodou
  • Prax v obchode najlepšie v obore online služieb, marketingu alebo príbuzných oboroch
  • Nutná podmienka je ochota robiť aktívnu akvizíciu, sebadisciplína, orientácia na cieľ
  • Ochota učiť sa
  • Aktívny vodič