Technický koordinátor s nemeckým a anglickým jazykom

20.08.2019 AuJob s.r.o. - Personálny servis

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislavský kraj; okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Prekladateľstvo a tlmočníctvo, Zákaznícka podpora; Prekladateľ, Telefonický operátor, Tlmočník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1250 € btt
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Preto pristupuje náš klient ako aj my ku každému kandidátovi individuálne.

Prečo je pre Vás táto pozícia vhodná:
• naberiete hodnotné skúsenosti nielen v oblasti áut a techniky ale aj práce s faktúrami a komunikácie so zákazníkmi
• môžete využívať a naďalej sa zdokonalovať v nemeckom a anglickom jazyku
• ak chcete ďalej napredovať, spoločnosť šikovných zamestnancov rada ocení kariérnym postupom

Na tejto pozícii budete:
• hlavným koordinátorom medzi zákazníkom a autoservisov či autosalónom pre Slovensko, Rakúsko, Švajčiarsko (zabezpečovanie údržbových a opravárenských prác)
• kontrolovať a evidovať faktúry do interného systému
• zodpovedný za rýchly a kvalitný servis pre vodičov
• poskytovať zákazníkom potrebné informácie týkajúce servisných zmlúv či palivových kariet a využívať pri tom anglický a nemecký jazyk

Iné výhody:

Požadované vzdelanie:
min. stredoškolské s maturitou

Cudzie jazyky:
nemecký jazyk - C1
anglický jazyk - B2/C1

Osobnostné predpoklady:
silná prozákaznícka orientácia
výborné jazykové zručnosti
ochota učiť sa

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (expert - C2)
Nemecký jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Áno

Pri výkone práce je potrebná:
• aktívna znalosť nemeckého jazyka - C1
• aktívna znalosť anglického jazyka - B2/C1
• prozákaznícka orientácia
• výborné komunikačné schopnosti (ústne/ písomné)
• ochota učiť sa