Zubný lekár / lekárka - Bratislava, Zubné centrum Záhradnícka

26.09.2019 ADEOLA s. r. o.

Miesto práce: Bratislava II - zubné centrum Stoma, Záhradnícka 46
Bratislavský kraj; okres Bratislava; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Zubný lekár
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 - 1900 EUR
Percentuálny podiel z obratu.Dobré finančné ohodnotenie.
Termín nástupu do práce: od 1.11.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 20.11.2019
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ošetrovanie pacientov a komunikácia liečby
Navrhovanie liečebných postupov pre pacientov
Konzultácie v prípade potreby

Iné výhody:

Možnosť nastúpiť z iného mesta, pomoc pri zabezpečení ubytovania, prenájmu, ubytovne a pod

Informácie pre uchádzača:

Životopis prosím zasielať na Email pre komunikáciu: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Vhodné pre absolventov: Nie

komunikačné schopnosti, práca s ľuďmi, presnosť, spoľahlivosť