startgroup

Inžinier kvality

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj; Banská Bystrica
Banská Bystrica

Pozícia / odvetvie

Manažment kvality

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ponúkame pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta na pozíciu Inžinier/ ka kvality.

Našim klientom je úspešná dcérska spoločnosť zahraničnej firmy, ktorá sa zaoberá kovoobrábaním mechanických komponentov (opracovanie šedej liatiny) na CNC strojoch (frézovanie, sústruženie) pre automobilový priemysel. Jej klienti sú výrobcovia všetkých popredných značiek automobilov.

Hľadáme človeka, ktorý má praktické skúsenosti v oblasti výrobnej kvality s ambíciami postupu na manažérsku pozíciu, ktorý sa nebojí pevne uchopiť do svojich rúk celý úsek kvality v spoločnosti a po manažérskej stránke dokáže komplexne zastrešiť celý jeho chod. Úsek kvality pozostáva z troch divízií – t. j. divízia vstupnej, operačnej a výstupnej kvality, dokopy na týchto divíziách pracuje 5 odborníkov, ktorí sú mu priami podradení.

Inžinier kvality na tejto pozícii zastrešuje z hľadiska kvality nielen prebiehajúce projekty ale vypracováva, zavádza a udržiava procesy týkajúcich sa manažmentu kvality aj pri samotnom zavádzaní (vzorkovaní) nových produktov do výroby. To znamená, že jeho hlavnou úlohou je zabezpečiť a nastaviť systém kontroly kvality tak ,aby bola dosiahnutá zákazníkom požadovaná kvalita produktu.

Inžinier kvality vykonáva svoju prácu ako v kancelárii, tak aj vo výrobe, kde v spolupráci so svojimi podriadenými ale aj s ďalšími kolegami z iných úsekov participuje na hodnotení sériovej výroby z kvalitatívneho hľadiska. Svoju prácu si organizuje sám, čo so sebou prináša istú mieru voľnosti a priestor pre sebarealizáciu.

Medzi typické činnosti vykonávané na tejto pozícii patrí:
• komplexné riadenie úseku kvality, manažovanie, koučovanie, vedenie ako aj odborný support pre podriadených pracovníkov;
• definovanie technických a kvalitatívnych požiadaviek na komponenty potrebné pre výrobu;
• definovanie spôsobu kontroly kvality (pre dodávané diely a hotové produkty);
• spolupráca s divíziou technológie na uskutočňovaní akčných plánov, nápravných opatrení a zlepšovaní procesov za účelom čo najvyššej eliminácie prípadných nepodarkov ( zmätkovosti)
• komunikácia s dodávateľom (napr. ohľadom kvalitatívnej špecifikácie komponentov, riešenia reklamácií a pod.)
• v prípade zavádzania nového produktu do výroby, manažovanie nastavenia plánov nových kontrolných procesov a ich implementácie, vrátane sledovanie termínového plnenia v rámci projektu,
• vedenie, aktualizovanie príslušnej dokumentácie, vykonávanie interného auditu a spolupráca so zákazníckymi audítormi;
• podieľanie sa na zefektívňovaní vnútro-firemných procesov a optimalizácii nákladovej štruktúry.

Na tejto pozícii si vieme predstaviť kandidáta ktorý:

• hľadá výzvy, zaujímavú a dlhodobo perspektívnu prácu s možnosťou vlastnej realizácie;
• má technické zručnosti, skúsenosti a poznatky z oblasti kovovýroby – kovoobrábania
• bude po odbornej aj osobnostnej stránke podporou pre svoj tím;
• má praktické skúsenosti s riadením menšieho kolektívu a nebojí sa niesť zodpovednosť za riadenie tohto úseku;
• ovláda kvalitatívne normy ISO TS16949 a novú normu IATF16949: 2016
• má praktické skúsenosti s FMEA,APQAP a PPAP,
• plynule komunikuje v anglickom jazyku

Adaptácia úspešného kandidáta prebehne osobne pod vedením Riaditeľa závodu ,ktorá ho dôkladne oboznámia s fungovaním spoločnosti nie len po stránke kvalitatívnej, ale aj komplexne celého závodu a jeho jednotlivých divízií.

Mzdové ohodnotenie na danej pozícii obsahuje okrem uvedenej základnej zložky hrubej mzdy aj príplatky a ohodnotenie podľa skúseností kandidáta.

Ponúkaný plat

2000 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Zamestnanecké výhody a benefity:

• voľnosť pri riadení seba a svojich činností, ktorá vytvára značný priestor pre sebarealizáciu;
• práca nielen v kancelárii, ale aj vo výrobe, čo so sebou prináša rôznorodosť;
• pravidelný odborný rozvoj prostredníctvom školení;
• finančné odmeny pri firemných jubileách;
• firemné voľnočasové akcie;

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala prosím pošlite nám svoj životopis. Kontaktovať budeme vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou