Operátor výroby - Nováky

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    A. Hlinku 1514/86, 972 71 Nováky
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    540 EUR
    Nástupná mzda 540 EUR v hrubom, po skúšobnej dobe 592 EUR+prémie do výšky 300 EUR, možnosť nadčasov.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*práca v trojzmennej prevádzke
*výroba automobilových komponentov z polyuretánovej peny a hliníka
*plnenie predpísanej normy a kvality pre jednotlivé výrobky
*vyplňovanie výrobnej dokumentácie
*jednoduchá denná údržba stroja (čistenie)
*udržiavanie bezpečnosti, čistoty a poriadku na pracovisku

Benefity a ďalšie výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity

*práca v stabilnej spoločnosti s perspektívou do budúcnosti
*práca v príjemnom kolektíve
*práca v automobilovom priemysle
*firemné akcie
*stravovanie na rannej a poobednej zmene v závodnej jedálni
*stravné lístky za nočné zmeny v hodnote 3.60 eur
*možnosť kariérneho rastu
*príplatky nad rámec zákonníka práce
*bonusový systém
*odmeny
*systém zlepšovacích návrhov

Hrubá mzda prvé 3 mesiace min. 820 eur bez nadčasov,po skúšobnej dobe min.872 eur.

Informácie pre uchádzača:

Informácie o výberovom konaní
V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa z. č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení:

"V súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v žiadosti o zamestnanie, životopise a iných poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli spracúvané, kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou Agentúra Person Education Servis s.r.o. za účelom evidencie uchádzačov o zamestnanie do času, kým sa neuvoľní alebo bude vytvorená pracovná pozícia zodpovedajúca mojim požiadavkám a kvalifikácií, najdlhšie do dvoch rokov odo dňa poskytnutia súhlasu na spracovanie mojich osobných údajov. Súhlas so spracovaním osobných údajov platí do doby jeho písomného odvolania, najdlhšie do dvoch rokov odo dňa jeho poskytnutia. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé."

V prípade, ak nám súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov nebude doručený spolu s Vašim životopisom a nebudete vybraný ako úspešný uchádzač výberového konania, vaše osobné údaje budú skartované

Všeobecne požadované znalosti:

*chuť pracovať
*zodpovedný prístup k pracovným úlohám
*schopnosť pracovať v tíme
*práca je vhodná aj pre mužov aj pre ženy

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno