JEDNODUCHÁ PRÁCA S KVETMI - HOLANDSKO

12.11.2019 Europersonnel s.r.o.
Miesto práce: Ter Aar (cca 40 km južne od Amsterdamu)
Holandsko, Nemecko, Veľká Británia, Zahraničie ostatné
Typ pracovnej ponuky: Brigádnik, Pomocný pracovník, Robotník, Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1400 - 1600 EUR
Mzda je rozdelená podľa veku :

18 - 20 rokov:
8,84 Eur brutto/hodina + príplatok 8,83% holiday money + príplatok 10,39% reservation money

21 rokov a viac
9,82 Eur brutto/hodina + príplatok 8,83% holiday money + príplatok 10,39% reservation money

Mzda je vyplácaná týždenne na bankový účet zamestnanca.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 7

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre holandského zamestnávateľa hľadáme pracovníčky, ktoré majú pozitívny vzťah ku kvetom. Ide o ľahko tvarovateľné ťahavé črepníkové kvety (Stephanotis), ktoré rastú do výšky cca 2,5 metra a náplňou práce je dekoračná úprava (ťahavý kvet sa tvaruje - omotáva o dekoračnú podporu napr. do tvaru kruhu, štvorca a pod. a takto vytvarovaný je potom určený k predaju)
Ide o jednoduchú prácu. Pracuje sa v skleníku alebo v interiéri. Možnosť umiestniť kamarátky. Pracujete na holandskú pracovnú zmluvu. Nepotrebujete žiadne predchádzajúce pracovné skúsenosti, zamestnávateľ Vás zaučí priamo na pracovisku.

Pracuje sa priemerne 36 - 40 hodín týždenne. Nadčasy podľa požiadaviek zamestnávateľa.

Iné výhody:

Dlhodobá práca na holandskú pracovnú zmluvu
Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom. Poplatok za ubytovanie je 99 EUR týždenne a je strhávaný z čistej mzdy pracovníka.
Nehradíte vopred žiadne poplatky za ubytovanie ani žiadne depozity. Na ubytovaní máte k dispozícii kuchynku na varenie.

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku + fotografiu a napísať dátum kedy môžete za prácou vycestovať na email: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Áno

- základná znalosť anglického alebo poľského jazyka
- možnosť pracovať dlhodobo
- schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
- vodičský preukaz sk. B (aspoň jedna pracovníčka z dvojice)
- pracovná pozícia vhodnejšia pre ženy

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Europersonnel je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce do krajín Európskej Únie. U nás nájdete pracovné ponuky najmä do Holandska, Nemecka alebo Rakúska.Zabezpečujeme rôzne pracovné pozície v potravinárstve, skladoch,logistike, doprave, poľnohospodárstve, hoteloch a iných odvetviach. Využitím našich služieb budete mať možnosť pracovať v zahraničí, spoznáte nové krajiny, ich kultúru a naučíte sa cudzí jazyk.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

Europersonnel s.r.o.
Dolný Šianec 1
Trenčín
Slovenská republika
www.europersonnel.sk

Kontaktné údaje:

Europersonnel
Dolný Šianec 1, Trenčín, 91148, Slovenská republika
Tel: 0910 333 199, 0917 721 626