Špecialista firemného centra

06.05.2018 Ing. Jana Plačková

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Array
Čadca, Kysucké Nové Mesto, Martin, Žilina
Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo, Ekonomika, financie, účtovníctvo; Klientský poradca
Ponúkaný plat (základná mzda): 600 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Administratívno-klientský pracovník, ktorého náplňou práce je práca s databázami, telefonické plánovanie stretnutí, obchodné stretnutia, administratívna činnosť.
Výhody: flexibilná pracovná doba, finančné a materiálové benefity, bezplatné školenia.
Všetky potrebné informácie týkajúce sa pracovnej ponuky v spoločnosti Generali Poisťovňa, a.s. Vám poskytneme na pracovnom pohovore.

Iné výhody:

- fixná zložka + provízia + bonusy
- bezplatný systém vzdelávania a školenia
- flexibilný pracovný čas

Informácie pre uchádzača:

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • samostatnosť
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • cieľavedomosť
  • spoľahlivosť

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: Skupina: B