#TsmeMy

    TRAINEE do T-čka : Podpora a plánovanie migračných aktivít

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Čo je to Trainee program?

    Je to rozvojový program pre študentov II. stupňa VŠ štúdia, ktorý je zameraný na získanie špecifických zručností a skúseností cez samostatné realizovanie projektu na konkrétnom oddelení spoločnosti v priebehu 6- 9 mesiacov. Si vytrvalý, samostatný a máš veľké ambície? Dokáž to sebe aj nám práve teraz. Ak nás presvedčíš o svojich schopnostiach, zabezpečíš si u nás ďalšiu kariéru.

    Čo budeš u nás robiť ?

    Hľadáme novú posilu do tímu transformácií a optimalizácií technológií. Staneš sa súčasťou projektového tímu. V rámci projektu dostaneš priestor na :
    - podporu migračných a plánovacích aktivít v rámci modernizácie našich sietí,
    - koordináciu požiadaviek zákazníka a časových možností našich technikov,
    - komunikáciu so zákazníkom,
    - redizajn riešení podľa typu služby.
    Tvojou úlohou bude aj zabezpečiť aktualizáciu údajov v migračných tabuľkách, zadávať pracovné príkazy na vypínanie sieťových elementov a pripraviť časový plán a aktivity pre migráciu služieb.

    Čo získaš ty od nás?

    - možnosť učiť sa v praxi,
    - podporu mentora,
    - flexibilný pracovný čas (max. 20 hod. týždenne),
    - výplatu, firemný mobil s paušálom, počítač,
    - možnosť zúčastniť sa interných školeniach a pracovných a tímových akciách.

    Ponúkaný plat

    5 EUR

    Benefity a ďalšie výhody

    Získate prácu ktorá Vás bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov.

    Termín nástupu do práce

    01.07.2018

    Druh pracovného pomeru

    skrátený úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    študent – vysoká škola

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

    Iné znalosti

    Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

    Všeobecne požadované znalosti

    Koho hľadáme?
    V prvom rade študenta/tku 4.-5. ročníka VŠ , ktorý/á má silný prozákaznícky prístup a nebojí sa prostredia plného zmien. Určite využiješ proaktívny prístup, organizačné schopnosti a dôslednosť a zmysel pre detail. Do tímu sa k nám hodí človek s prehľadom o novinkách a trendoch v oblasti modernizácie telekomunikačných sietí, využiješ aj aktívnu angličtinu.
    Predchádzajúce skúsenosti so stážou/brigádou sú vítané.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!