startgroup

Technical Service Representative

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitriansky kraj

Pozícia / odvetvie

Chemický priemysel

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:

• poskytovať najvyššiu úroveň technickej podpory zákazníkom JLR
• vyriešiť technické problémy a poskytnúť nápravné opatrenia na mieste, oznámiť aktualizácie spoločnosti BASF a zákazníkovi
• kontinuálne kontrolovať kvalitu produktu a vykonávať úpravy na mieste
• revízia, analýza, zber údajov, objednávanie a riadenie zásob na základe vlastného plánovania a plánovania dopytu so zákazníkom
• rozvíjať komunikáciu so zástupcami zákazníkov a technickou komunitou BASF s cieľom zabezpečiť predvídanie a hladké zmeny v parametroch / modeloch dopytu
• koordinácia a kontrola úspešného spustenia testov zákazníckej linky, sledovanie a zhromažďovanie výsledkov pre obchodné a zákaznícke požiadavky
• nepretržite monitorovať nové obchodné príležitosti a aktivity konkurentov a komunikovať so zákazníkmi
• týždenné a mesačné reporty

Ponúkaný plat

1700 EUR

Benefity a ďalšie výhody

• mladý, dynamický a aktívny tím
• medzinárodné pracovné prostredie
• príťažlivé finančné ohodnotenie a ročná odmena
• firemný automobil, notebook, mobil
• homeoffice
• školenie na Slovensku

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate požiadavky pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

• SŠ/VŠ zameranie chemická výroba
• min. 2 ročná prax v automobilovom priemysle
• znalosť automobilových farieb a aplikačných procesov
• základné znalosti dodávateľského reťazca
• praktické znalosti aplikácie farieb, predbežnej úpravy a galvanizácie
• vynikajúce zručnosti pri riešení problémov a komunikačné zručnosti
• anglický jazyk - pokročilý (C1)