Samostatný účtovník s aktívnym maďarským jazykom

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Do dynamického tímu, hľadáme pre nášho klienta skúseného samostatného účtovníka/účtovníčku, ideálne s 3-4 ročnou praxou a zodpovedným prístupom k práci.

Vašou náplňou práce bude:
• Samostatné vedenie podvojného účtovníctva.
• Zabezpečenie včasného účtovania vystavovaných faktúr.
• Riadne evidovanie zverených účtovných dokladov.
• Spolupráca pri príprave daňového priznania k dani z príjmov.
• Účtovné závierky na mesačnej a štvrťročnej báze.
• Komunikovanie s audítormi, daňovými úradmi a inými inštitúciami.
• Kooperácia v rámci celého finančného tímu.
• DPH
• Reporting.

Benefity a ďalšie výhody:

- perspektívna a stabilná prepravná spoločnosť
- nadštandardný príspevok na stravu
- zaujímavé hodnotenie + 13. plat
- kvalitné, moderné pracovné prostredie
- priestor pre komplexnú samostatnú prácu a rast v obore

Všeobecne požadované znalosti:

- prax na rovnakej pozícii min. 4 roky
- SŠ/VŠ vzdelanie ekonomického smeru
- skúsenosť z medzinárodnej spoločnosti je výhodou
- mierne pokročilá úroveň anglického jazyka je opäť
- diskrétnosť, pracovitosť, spoľahlivosť
- zmysel pre detail

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Maďarský jazyk

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Podvojné účtovníctvo