#TsmeMy

    Trainee na produktovom marketingu

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Zaujíma ťa produktový marketing a inovácie? Si kreatívny/a, máš cit pre dizajn, obdivuješ moderné UI rozhrania a sršíš nápadmi ako robiť veci lepšie? Baví ťa web a mobilné appky? Chceš nazrieť do produktového sveta vo veľkej spoločnosti, kde sa tvoria nápady a inovácie?

    Telekom Trainee program je tá správna príležitosť práve pre teba!

    Je to rozvojový program pre študentov II. stupňa VŠ štúdia, ktorý je zameraný na získanie špecifických zručností a skúseností cez samostatné realizovanie projektu na konkrétnom oddelení spoločnosti v priebehu 9 mesiacov. Si vytrvalý, samostatný a máš veľké ambície? Dokáž to sebe aj nám práve teraz. Ak nás presvedčíš o svojich schopnostiach, zabezpečíš si u nás ďalšiu kariéru.

    Hľadáme novú posilu do tímu riadenia produktov a inovácií pre B2C segment. Staneš sa súčasťou projektového tímu pre vylepšenie produktu Magio GO na webe a mobilných aplikáciách. V rámci projektu dostaneš priestor:
    -prichádzať s inovatívnymi návrhmi pre Magio GO
    -pracovať na zvýšení stability webu magiogo.sk
    -navrhnúť textové aj grafické vylepšenia pre zlepšenie zákazníckej skúsenosti
    -koordinovať viacerých dodávateľov a kontrolovať kvalitu ich výstupov
    -efektívne komunikovať naprieč oddeleniami s cieľom zrealizovať projekt v stanovenom čase
    -testovať, navrhovať riešenia a zabezpečiť opravu nájdených chýb.

    Ponúkaný plat

    5 EUR

    Termín nástupu do práce

    1.5.2018

    Druh pracovného pomeru

    skrátený úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    študent – vysoká škola

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    Určite využiješ kreatívne a inovatívne myslenie, proaktívny prístup a organizačné schopnosti. Do tímu sa k nám hodí cool človek s citom pre dizajn a skúsenosti s tvorbou grafiky, s prehľadom o novinkách a trendoch v oblasti TV. Zídu sa ti veľmi dobré komunikačné schopnosti a využiješ aj aktívnu angličtinu.

    Skúsenosť s grafickými programami a modernými online nástrojmi na tvorbu wireframov podmienkou, predchádzajúce skúsenosti so stážou/brigádou vítané.

    Dobrá znalosť grafických programov Adobe (Photoshop, Indesign, Illustrator) a balíka MS Office (Excel, Word, Powerpoint) podmienkou, skúsenosť s online nástrojmi na tvorbu wireframov tiež podmienkou, základy strihania videa výhodou, ideálne skúsenosti s Windows aj MAC OS.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!