startgroup

TEAM LEADER Picking

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Okres Pezinok
Pezinok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:

• riadenie a kontrola pracovníkov na oddelení PRÍPRAVY
• zadeľovanie práce pracovníkom, aby boli zabezpečené všetky činnosti a zabezpečenie vyváženosti práce medzi jednotlivými pracovníkmi
• zodpovednosť za nadčasy a prácu brigádnikov
• organizácia prípravy objednávok v sklade v časti detail
• zaškolenie a vzdelávanie nových pracovníkov
• kontrolovanie správnosti prípravy, v prípade potreby prijíma nápravné opatrenia a predkladá návrhy na zlepšenie
• zodpovednosť za produktivitu a chybovosť vo zverenej časti skladu
• zodpovednosť za policový systém, zariadenia, spotrebný materiál (škody, servis, objednanie spotrebného materiálu)

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

• mladý, dynamický a aktívny tím
• medzinárodné pracovné prostredie
• potenciál profesijného rastu, možnosť ďalšieho vzdelávania
• príťažlivé finančné ohodnotenie a ďalšie firemné benefity

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate požiadavky pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

• skúsenosti s prácou v distribučnom sklade min. 4 roky
• skúsenosti s vedením tímu min. 2 roky
• preukaz VZV
• práca v SAPe výhodou