Skladník - fakturant

31.03.2018 Ľubomír Šefár - ALMA

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Slovensko
Žilinský kraj
okres Žilina
Žilina
Kragujevská ulica 9
01001

Žilina
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Vystavovanie faktúr pre zákazníkov.
- Príjem a spracovávanie objednávok od zákazníkov.
- Komunikácia so zákazníkom ohľadom objednávok a zásielok tovaru.
- Príprava fyzického tovaru pre zákazníka.
- Balenie a expedícia balíkov.

Ponúkaný plat:
od 950 do 1200 EUR
Iné výhody:

Po zapracovaní prémie podľa obratu firmy.

Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 8:00 do 16:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore všeobecná ekonomika
Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore ekonomika obchodu a služieb
Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore obchodná akadémia

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť

Ďalšie požiadavky:

- Prosím NEPOSIELAJTE životopisy mailom, budeme ich ignorovať.
- Dohodnite si prosím telefonicky na čísle 0911 746 544 osobný pohovor. Volať prosím medzi 8.00 - 16.00.
- Doneste si so sebou vytlačený životopis a doklad o maturitnej skúške.

Potrebujeme človeka so stredoškolským ekonomickým vzdelaním. Ak nemáte ekonomické vzdelanie, prosím nevolajte. Neoceníme človeka s vysokou školou.

Práca je vhodná pre uchádzača, ktorý má minimálne 25 rokov
Naša firma nie je školiace stredisko ani čakáreň na lepšie pracovné miesta ani "úschovňa" pre sezónnych pracovníkov, ktorí čakajú na sezónu.
Prosíme preto volajte iba ľudia, ktorí máte záujem seriózne pracovať.

Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
Ľubomír Šefár - ALMA
Dolná Trnovská 216/40
01001 Žilina
Slovensko
Tel: +0911746544

Reaguj na ponuku