Špecialista pre automobily - s nemčinou

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1100 EUR
    od 1100 EUR (a viac, podľa skúseností kandidáta)
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre známu leasingovú spoločnosť hľadáme technicky orientovaného človeka s aktívnym nemeckým jazykom, ktorý bude zabezpečovať podporu pre zahraničné pobočky.

Vašou náplňou práce bude:

- kontrola došlých faktúr ohľadom prenájmu, servisu, údržby, opráv
- kontrola ich správnosti, evidencia, doplňovanie chýbajúcich údajov od dodávateľov, klientov
- komunikácia s poisťovňou, zabezpečovanie poistenia pre vozový park, ohlasovanie zmien
- riešenie požiadaviek klienta ohľadne vozového parku, používanie, prenájom, opravy
- snaha minimalizovať dobu opravy, náklady a maximalizovať mobilitu vozidiel
- orientácia na spokojnosť klienta
- príprava reportov, finančných dokumentov
- analyzovanie informácií

Benefity a ďalšie výhody:

• zaujímavá práca v medzinárodnom prostredí
• silná stabilná medzinárodná spoločnosť
• z toho vyplývajúce aktívne používanie cudzieho jazyka
• nejedná sa o Shared service centrum, ale interné oddelenie spoločnosti, ktoré sa bude zameriavať na vlastných klientov z Rakúska, Švajčiarska, Nemecka
• motivačný platový balíček a iné výhody
• školenia, teambuildingy
• sick days

Všeobecne požadované znalosti:

AKTÍVNA ZNALOSŤ NEMECKÉHO JAZYKA

• všeobecný záujem o autá aj technický prehľad
• silná orientácia na zákazníka
• ochota učiť sa
• dobré komunikačné schopnosti
• tímový hráč
• schopnosť vycítiť potreby klienta

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno