Špecialista zákazníckej podpory s francúzštinou a taliančinou

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1250 EUR
    min. 1250 EUR (a viac, podľa skúseností kandidáta)
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Budete súčasťou medzinárodného kontaktného centra, ktorého úlohou je poskytovanie rýchlych a spoľahlivých služieb pre denné potreby v oblasti mobility klientov.

Jedná sa o malé oddelenie v lízingovej spoločnosti, so zameraním na podporu klienta.

Náplňou Vašej práce bude:
* Správa žiadostí o prenájom a uvoľnenie vozidiel
* Riadenie potrieb spojených s užívaním vozidla
* Technické informácie a rady
* Riešenie rôznych situácií v prípade nehody a pod.
* Komunikácia s klientom ohľadne potrieb spojených s používaním vozidla ako - servis, technické prehliadky, výmena pneumatík a iné

Benefity a ďalšie výhody:

• zaujímavá práca v medzinárodnom prostredí
• veselý kolektív a priateľské vedenie
• firemné akcie
• jazykové kurzy
• možnosť kariérneho postupu
• zľavy u partnerov spoločnosti
• motivačný platový balíček a iné výhody

Všeobecne požadované znalosti:

Aktívna znalosť francúzštiny v kombinácií s talianskym jazykom (prípadne nemčinou)

• slovenčina podmienkou
• nie je potrebná znalosť o automobiloch alebo technická orientácia
• silná orientácia na zákazníka
• ochota učiť sa
• dobré komunikačné schopnosti
• schopnosť vycítiť potreby klienta

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Francúzsky jazyk
    Taliansky jazyk
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno