Prípravár stavieb/rozpočtár

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • vypracovávanie rozpočtov, kalkulácií stavieb a cenových ponúk na základe podmienok zadávateľa
  • vedenie projektovej dokumentácie k stavbám
  • technická podpora, poradenstvo vedeniu spoločnosti
  • rozhodovanie o množstve stavebného materiálu i pracovnej sily v súvislosti so stavbou
  • príprava cenových kalkulácií so zohľadnením všetkých faktorov ovplyvňujúcich náklady
  • výberové konania na subdodávateľov a dodávateľov materiálu
Benefity a ďalšie výhody:
  • Základná mzda 1200€ brutto/mesiac
  • zázemie v perspektívnej spoločnosti
  • možnosť sebarozvoja
  • rôzne akcie a teambuildingy organizované spoločnosťou
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • znalosť rozpočtárskeho softvéru
  • znalosť nemeckého jazyka výhodou
  • predchádzajúca prax v odbore pozemných stavieb
  • skúsenosti a znalosti v oblasti stavebníctva
  • znalosť stavebného trhu na Slovensku
  • technické a analytické myslenie, komunikačné schopnosti
  • dôslednosť, rozhodnosť