Product owner, agile

14.10.2018 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
: vedie agilný tím so zameraním na dodávku produktov/propozícií Telekomu
: riadi si priority – čo dáva zmysel dodať v rámci akého časového rámca a z ohľadom na rozpočet
: komunikuje s marketingom, IT a ďalšími oddeleniami v rámci spoločnosti
: je zodpovedný za úspešné dodanie propozícii v požadovanej kvalite, termínoch a nákladoch
: podieľa sa na koncepčných zmenách v rámci projektového a agilného riadenia
Ponúkaný plat (základná mzda):
Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce:
: dohodou
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Iné znalosti:
neuvedené
: proaktívne pristupovať k riešeniu problémov
: schopnosť efektívne komunikovať, vyjednávať a prezentovať výstupy
: schopnosť motivovať tím

: znalosť agilných princípov výhodou
: skúsenosti s projektovým manažmentom nebo praxi v marketingu výhodou
: skúsenosti s vedením agilného tímu, vývojom, dizajnom produktov a služieb výhodou

: MS Office