#TsmeMy

    Sr.špecialista transformácie sietí

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Hľadáme Senior špecialistu pre oblasť transformácie sietí, ktorého úlohou bude pripraviť a pokračovať v migrácii zákazníkov z SHDSL na VDSL a GPON, migráciu zo starých DSLAMov na nove VDSL2 MSANy s funkcionalitou Super vektoring.
    Ďalšie úlohy a zodpovednosti sú:
    - vykonávať a presadzovať transformačné programy v oblasti sieťových technológií,
    -vyhľadávať a navrhovať nové transf. a optimalizačné aktivity v oblasti sieťových technológií,
    - navrhovať HLD a koordinovať návrh LLD,
    - vytvárať business case pre vybrané transformačné aktivity/projekty,
    - zodpovedať za plnenie KPI a časového plánu implementácie/migrácie,
    - vyjednávať a dohadovať s B2B, B2C a WS postup migrácie a spôsob náhrady produktu,
    - spolupracovať s ostatnými útvarmi na implementácii transformačných aktivít,
    - vytvárať a manažovať rozpočet pre zverenú iniciatívu/projekt.

    Ponúkaný plat

    1500 EUR

    Benefity a ďalšie výhody

    Získate prácu ktorá Vás bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov.

    Okrem toho u nás nájdete:
    - širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry
    - vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
    - atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet
    a pod...)
    - príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
    - flexibilný pracovný čas
    - kompenzácia pri práceneschopnosti

    Termín nástupu do práce

    01.07.2018

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

    Iné znalosti

    Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

    Všeobecne požadované znalosti

    zodpovednosť, samostatnosť, komunikačné a negociačné schopnosti. odborná prax aspoň 3 roky, znalosti z oblasti technológií :PDH,SHDSL,VDSL,ADSL2+,IP/MPLS, xWDM, DSLAM.

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!