Obchodný zástupca, manažér na rozbeh projektov : Hypoproject, Sportplus project, Business project - exkluzívne postavenie na trhu + administratívne práce

05.04.2018 Víghová Marta

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
V spolupráci s najväčším poskytovateľom finančných služieb sme vytvorili finančnú skupinu. Máme 13 ročné skúsenosti a náš tím tvoria úspešní ľudia zo sveta financií a ľudia so špecializáciou ohľadom korporátnych klientov. Vďaka týmto ľuďom z oblasti financíi a obchodu sme vybavili nadštandardné služby v rámci našich projektov. Tím Fight for dreams ( FFD ) - má za úlohu "vybojovať" pre našich klientov jedinečné podmienky v rôznych odvetviach, ako napríklad - šport, biznis a napĺňanie potrieb a cieľov bežných ľudí. NAŠOU HLAVNOU PRIORITOU je spokojný klient, ktorý využíva naše projekty, následné pozitívne referencie nám upevňujú našu stabilitu na trhu. www.ffd.sk
Ponúkaný plat:
od 700 do 2000 EUR
Upresnenie platových podmienok:
záleží od pozície
Iné výhody:
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- možnosť výrazného kariérneho rastu
- bezplatné vnútro firemné zaškolenie
- Dve motivačné súťaže počas roka ( teraz Thajsko a Turecko )
- Marketing a Branding kancelárií zadarmo
- motivačné odmeňovanie
- Analytické oddelenie a jeho výstupy pre spolupracovníkov
- najširšie portfólio inštitúcií a produktov na trhun

Termín nástupu do práce:
od 20.4.2018
Termín ukončenia výberového konania:
7.5.2018
Druh pracovného pomeru:
brigáda, hlavný, vedľajší, živnosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
študent – stredná škola
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
Internet (e-mail, www), Microsoft PowerPoint, Microsoft Word
hľadám ľudí ktorý by časom zastrešili chod mojej pobočky. Cieľavedomý, komunikatívny, ochota pracovať na sebe .
www.ffd.sk

životopisy zasielajte na email:

( poprosím s fotkou )
Vodičský preukaz:
Skupina: B