Marketingový manažér internetového obchodu

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Tempo Kondela s.r.o.
    Závodná 459,
    027 43 Nižná
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    600 - 800 EUR
    Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
    600,-€ až 800,-€ brutto + provízie /finálna úroveň základnej mzdy závisy od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
vyhotovovanie analýz / reportov
komunikácia s externými dodávateľmi
správa sociálnych sietí , affiliate programov
Príprava, spracovanie a realizácia direct mailových a iných marketingových aktivít
výskum marketingového správania

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:
600,-€ až 800,-€ brutto + provízie /finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

Zamestnanecké výhody, benefity
• možnosť sebarealizácie
• zaškolenie a následné vzdelávanie
• rozšírenie odborných schopností pomocou rôznych školení
• priateľský, mladý kolektív
• zamestnanecké zľavy - zvýhodnený nákup nábytku a bytových doplnkov z našej
ponuky
• firemné akcie
• nové pracovné priestory
• možnosť kariérneho rastu
• zaujímavé finančné ohodnotenie závislé od predošlej praxe a konkrétnych zručností
• koncoročné odmeny

Informácie o výberovom konaní:
V prípade, že Vás táto ponuka zaujala a spĺňate kvalifikačné predpoklady, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Budeme radi, ak pripojíte aj referencie.
Uchádzačov prosíme, aby v zaslanej žiadosti uvádzali súhlas so spracovaním osobných údajov, bez tohto súhlasu nebude možné Vašu žiadosť o zamestnanie ďalej spracovávať.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Dovoľujeme si Vás informovať, že odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí postúpia do užšieho výberu, resp. budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
31.5.2018

Požiadavky na zamestnanca:
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
- stredoškolské s maturitou
- študent vysokej školy
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa
- vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore
marketing

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz
B

Počet rokov praxe
2

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Znalost Google analytics / google adwords výhodou

Inzerujúca spoločnosť Tempo Kondela s.r.o.

Stručná charakteristika spoločnosti

Dynamicky sa rozvíjajúca obchodná spoločnosť zaoberajúca sa maloobchodným a veľkoobchodným predajom nábytku a bytových doplnkov v SR, ČR a Maďarsku, s moderným a súčasným spôsobom fungovania, prostredníctvom kamenných predajní, E-shopu.

Počet zamestnancov
250-499 zamestnancov

Kontakt
Kontaktná osoba: Darina Trstenská
Tel.: +421435507696
E-mail: email í

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vodičský preukaz:
    B